• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

Абонентам "Київстар" стала доступною онлайн-реєстрація номера за допомогою "Дії" та BankID НБУ

"Київстар" запровадив сервіс онлайн-ідентифікації для реєстрації номера за допомогою "Дії" або BankID НБУ з метою додаткового захисту номерів абонентів передплати

Реклама на dsnews.ua

Раніше онлайн можна було зареєструвати номер тільки за допомогою КЕП — кваліфікованого електронного підпису, передає "ДС" із посиланням на пресреліз компанії.

Для того, щоб підв’язати номер до документа онлайн, достатньо:

  • перейти на сторінку Реєстрації номера на сайті Київстар
  • авторизуватися в обліковому записі "Київстар" чи створити його
  • пошерити ID-картку чи закордонний паспорт через "Дію" або пройти ідентифікацію за допомогою BankID НБУ
  • підписати заяву просто на екрані і дочекатись сповіщення про те, що номер зареєстровано.

"Завдяки реєстрації ніхто крім власника номера не зможе, наприклад, відновити, заблокувати чи перевипустити SIM-карту. Такі операції будуть доступні абоненту лише після перевірки з боку оператора за документом, який прив’язано до номера. А тому реєстрація номера ще й суттєво підвищує безпеку усіх пов’язаних сервісів: доступ до онлайн-банкінгу, акаунтів у соцмережах, мобільних додатках тощо", — йдеться у пресрелізі.

Реєстрація номера є безкоштовною та не впливає на тариф, залишок на рахунку та підключені послуги при цьому зберігаються.

Також у компанії нагадали, що завдяки співпраці "Київстар", "Дії" та НБУ, раніше була реалізована можливість замовити eSIM з контрактним підключенням у "Київстар". Для цього достатньо пройти ідентифікацію через сервіс НБУ BankID або пошерити паспорт через застосунок Дія. Це також дає можливість користуватись послугами оператора і при цьому бути впевненими в безпеці номера.

    Реклама на dsnews.ua