• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Активісти вимагали від Мін'юсту не допустити захоплення ринку "Столичний" людьми "Юри Єнакіївського"

У п'ятницю, 22 січня, громадські активісти знову вийшли на акцію під стіни Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції в Києві, протестуючи проти можливої передачі відомством майна ринку "Столичний" людям Юрія Іванющенка

Реклама на dsnews.ua

Як зазначив керівник Київської підрозділи ДУК «Правий сектор» Юрій Гуренко, вимоги активістів залишаються незмінними: Мінʼюст повинен жорстко відреагувати і припинити захоплення ринку «Столичний» людьми, повʼязаними з «Юрою Єнакіївським», і перестати покривати чиновників із Офісу протидії рейдерству, які, по його словами, діють в інтересах «бізнесмена»-втікача, передають Факти.

Активістам удалося домогтися, щоби до них вийшли чиновники Міністерства юстиції. Останні повідомили, що сьогодні засідання комісії з питання ринку «Столичний» проводитися не буде, проте воно має відбутися в понеділок, 25 січня.

За словами Юрія Гуренка, представники «Правого сектора» обовʼязково повернуться під стіни Офісу протидії рейдерству в день засідання і не мають наміру відступати в цьому питанні, адже, за їхніми словами, в руках «Юри Єнакіївського» ринок «Столичний» фактично стає джерелом фінансування сепаратистів.

«Ми просто так не підемо, адже ми зібралися тут, аби відновити законність … Такий Офіс протидії рейдерству нам не потрібен. Нам потрібен закон і порядок. Якщо потрібно, ми зайдемо і пояснимо їм, що таке закон. Кожному з них», — підкреслив Гуренко.

    Реклама на dsnews.ua