• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Аналітики визначили умову для стабілізації курсу гривні до долара

Реклама на dsnews.ua

Наступного тижня стабілізація курсу гривні до долара буде залежати від кандидатів на посаду нового глави центробанку

Про це сказав глава аналітичного департаменту інвестиційної компанії Eavex Capital Дмитро Чурін, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Як звернув увагу експерт, останні два дні зростання курсу іноземних валют по відношенню до гривні був не суто лінійно вгору, а з елементом високої волатильності. Це, на думку Чуріна, говорить про невизначеність учасників ринку щодо подальшого руху курсів.

"Відповідно, якщо на наступному тижні владі вдасться показати, що не відбувається посягання на незалежність Національного банку і серед реальних кандидатів на посаду глави центробанку країни будуть лише професіонали з бездоганною діловою репутацією, то гривня повинна стабілізуватися", - вважає Дмитро Чурін.

Тим не менш, на його думку, можливий і досить негативний сценарій, коли до активної скупки валюти підключиться населення. Це призведе до додаткового тиску на гривню.

"При поточних економічних обставинах рух курсу долара в діапазоні 27,00 - 27,50 гривень/долар на наступному тижні може сприйматися як нормальне явище", - резюмував аналітик.

    Реклама на dsnews.ua