• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

"Автомагістраль-Південь" тестує унікальний мобільний комплекс для підтримки доріг "Великого будівництва"

У рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" підрядна компанія "Автомагістраль-Південь" розпочинає утримання автошляхів за допомогою надсучасної та унікальної для України машини для влаштування мікропокриттів – Schäfer SMS 12000 на базі повнопривідного тягача MAN

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє офіційна Facebook-сторінка "Великого будівництва".

Наразі нову спецтехніку фахівці "Автомагістраль-Південь" випробують на автошляху М-03 Київ — Харків — Довжанський у Київській області. Згодом мобільний ремонтний комплекс Schäfer SMS 12000 планують застосовувати на автошляхах в інших областях.

"Нова спецтехніка використовується для влаштування захисних шарів асфальтобетону способом тонкошарового покриття литою емульсійно-мінеральною сумішшю (ЛЕМС)", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ЛЕМС — це профілактика дорожнього покриття, яка покликана запобігти істотному пошкодженню та руйнуванню полотна, а також скоротити витрати на проведення ремонтів.

У світовій практиці технологію ЛЕМС застосовують на кожній дорозі вже через 3-4 роки її експлуатації, якщо за цей час на покритті з’явилися незначні пошкодження, які згодом можуть перерости у сітку тріщин та вибоїни.

Технологія дозволяє герметизувати тріщини, ліквідувати лущення та відновити шорсткість дорожнього покриття, яка суттєво впливає на безпеку дорожнього руху. Schäfer SMS 12000 одночасно забезпечує процес приготування та влаштування покриття ЛЕМС.

Компанія "Автомагістраль-Південь" здійснює утримання понад 6,5 тис. км доріг у п’яти областях.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що планом президентської програми на 2021 рік передбачено ремонт і будівництво 6500 км доріг і 245 штучних споруд.

    Реклама на dsnews.ua