• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Бахматюк розповів, чому Україна витісняє конкурентів на світовому аграрному ринку

Українська аграрна продукція має кілька переваг, які дозволяють Україні вигравати конкурентну боротьбу за ринок з іншими країнами
Реклама на dsnews.ua

Про це заявляє Олег Бахматюк, власник найбільшого в Україні за розмірами земельного банку агрохолдингу UkrLandFarming. На його думку, саме ці чотири переваги дозволяють української продукції активно завойовувати світовий ринок аграрної продукції.

Українська агропродукція виграє на світовому ринку за рахунок декількох конкурентних переваг. Таку думку в інтерв'ю виданню "Ukraine. Business Feature" обґрунтував власник найбільшої агрокомпанії України Ukrlandfarming Олег Бахматюк.

"Світовий ринок дуже прагматичний. Але навіть в таких ринкових умовах Україна виграє конкурентну війну, скажімо, у тій же Польщі", - заявив Бахматюк, зазначивши головні конкурентні переваги наших виробників.

В першу чергу, за словами Бахаматюка, це якість продукції за оптимальною ціною.

"Друга перевага - велика кількість чорноземних орних земель. Зараз потенціал сільського господарства в країні все ще недовикористаний. Третя - ми слідуємо світовим трендам і застосовуємо передові технології для вирощування рослин і тварин. Четверта - у нас працюють люди, які віддані своїй справі", - сказав Бахматюк. За його словами, успіх України в експорті продовольства сьогодні пов'язаний в першу чергу з ентузіазмом окремих бізнес-гравців.

Нагадаємо, що група компаній UkrLandFarming Олега Бахматюка - один з найбільших в Європі аграрних підприємств, яке працює у 600 населених пунктах України і займається вирощуванням зернових, насіння, ХУДОБИ, виробництвом молока, а також керує власної елеваторної мережі потужністю 2,6 млн тонн одноразового зберігання. Компанія "Авангард", що входить до складу агрохолдингу, є найбільшим виробником курячих яєць в Україні. Підприємства агрохолдингу є одними з найбільших платників податків в Україні.

    Реклама на dsnews.ua