• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Втеча з перешкодами. Які труднощі чекають українців при зміні постачальника газу

Ринок газу для побутових споживачів відкрився з 1 серпня минулого року. Однак тільки 3% побутових споживачів зважилися поміняти свого постачальника. Чому так відбувається і чи ставить їм хтось палиці в колеса?

За п'ять місяців роботи ринку газу для населення тільки 3% побутових споживачів змінили постачальника
За п'ять місяців роботи ринку газу для населення тільки 3% побутових споживачів змінили постачальника
Реклама на dsnews.ua

За п'ять місяців роботи ринку газу для населення тільки 3% побутових споживачів змінили постачальника газу, повідомив Антимонопольний комітет України. За даними НКРЕКУ, в 2019 р. діяльність з постачання газу здійснювали в Україні 249 компаній. При цьому на ринку для населення працювали не тільки традиційні газзбути, але й нові постачальники, тому вже в січні цього року газ побутовим споживачам продавали 58 суб'єктів компаній.

Хоча сьогодні розкид цін на газ досить значний — від 7 до майже 11 грн за 1 куб. м — АМКУ допускає, що такий низький показник мобільності в зміні постачальника може бути пов'язаний з тим, що на ринку існують певні бар'єри для населення в зміні компанії, у якої абонент хоче купувати газ.

Які ж основні бар'єри сьогодні може зустріти побутовий споживач, якщо захоче вибрати компанію-постачальника з кращими умовами на поставку газу? "ДС" зібрала найбільш повний список хитрощів, на які йдуть газівники, щоб не втратити платоспроможного клієнта.

Ціни заднім числом

Найперший бар'єр з'явився буквально відразу після запуску ринку: далеко не всі компанії оприлюднили свої ціни на газ на наступний місяць. А немає цін — невідомо, чи варто змінювати постачальника. Багато хто показав ціни на газ вже в середині місяця постачання, коли аналізувати їх було пізно.

Однак НКРЕКУ негайно відреагувала і попередила, що газопостачальні компанії зобов'язані публікувати ціни не пізніше ніж за пʼять днів до початку місяця поставок. Тепер це правило дотримується практично всіма газопостачальними компаніями. Майже... Наприклад, станом на кінець грудня 2020 р. два постачальники так і не оприлюднили свої ціни на січень.

Реклама на dsnews.ua

Закодований код

Для зміни постачальника газу споживачеві потрібно подати компанії, до якої він хоче перейти, свій "ідентифікаційний" код споживача — ЕІС-код. Знайти його можна на щомісячній платіжці за газ. Однак після запуску ринку деякі компанії, щоб утримати клієнтів, перестали його публікувати. Ще одне хитрування — код почали друкувати вертикально, на зрізі платіжки, по лінії відриву квитанції...

Тому НКРЕКУ була змушена внести в нормативні документи зміни, які зобов'язували газові компанії на постійній основі в особистих кабінетах і в щомісячній платіжці для побутового споживача вказувати його EIC-код.

Забрали назад

Деякі компанії, втративши клієнта, почали повертати його назад, причому в буквальному сенсі слова. Не за рахунок пропозиції ще більш низьких цін на газ, а за допомогою технічних хитрувань. Окремі компанії просто ініціювали на інформаційній платформі Оператора ГТС України процедуру зміни постачальника, хоча заяв від споживачів на це у них не було. Але при цьому чинне законодавство не передбачає, що Оператор ГТС України може відстежувати, чи є у постачальника заява від клієнта на приєднання до нього, і не передбачає також, що Оператор повинен інформувати чинного постачальника про те, що клієнт хоче від нього піти.

Підуть — відключимо газ

При спробі поміняти постачальника деякі побутові споживачі зіткнулися з тим, що облгази почали... перекривати їм вентиль. При цьому іноді представники облгазів пояснюють це претензіями до проєктної документації, що стосується використовуваного газового обладнання. Член НКРЕКУ Ольга Бабій зазначала, що проєктна документація у населення дуже часто 1980–1990-х рр., тому невідповідності можуть бути. Особливо багато скарг було на подібні дії компанії "Лубнигаз" (звідки, власне, і почалися протести у зв'язку з підвищенням цін на газ). При цьому газівники перекривали газ під приводом того, що відбувається витік газу, є відхилення від проєкту або порушення в роботі лічильника, обладнання не пройшло технічне обслуговування.

Чому ж облгаз (компанія, яка відає трубами) може раптом ставити палиці в колеса абоненту, який йде від газзбуту (компанія, яка продає)? Тому що, за неофіційною інформацією ЗМІ і деяких експертів, це можуть бути пов'язані структури.

Температурні коефіцієнти

Деякі споживачі, заявивши про зміну постачальника, отримали від колишніх постачальників нові платіжки з великими сумами до сплати. Пояснення було простим: це сплата за так звані "температурні" коефіцієнти або борги попередніх періодів. Однак часто виявлялося, що ці рахунки — рекомендовані суми до сплати і їх необов'язково погашати.

Як зазначив заступник начальника відділу групи "Нафтогаз" Олексій Хабатюк, ще в листопаді НКРЕКУ прийняла постанову №2033, в якій прямим текстом в Кодексі газорозподільних мереж зобов'язала облгази виставляти рахунки тільки за показаннями лічильника і без застосування будь-яких "температурних" коефіцієнтів. Однак ті все одно продовжили надсилати споживачам рахунки з урахуванням цих коефіцієнтів.

За словами Хабатюка, в кінці грудня газівники програли в суді справу про "температурні коефіцієнти", тому їх нарахування для побутових споживачів незаконне. Такі коефіцієнти можуть застосовуватися тільки для промислових споживачів.

Варто зазначити, що навіть після зміни постачальника від колишньої компанії можуть приходити рахунки. Це може пояснюватися тим, що перехід клієнта стався в середині місяця. В такому разі він отримає два рахунки за газ — від колишнього і нинішнього постачальника.

З урахуванням такого великого переліку перешкод Антимонопольний комітет на початку грудня минулого року випустив обов'язкові рекомендації учасникам ринку утриматися від дій, які можуть привести до обмежень при зміні побутовими споживачами постачальників газу.

Алгоритм скарг

До речі, споживач, який вважає, що зіткнувся з описаними вище або іншими можливими схемами, які порушують його права, має можливість поскаржитися на такі дії. У НКРЕКУ називали такий алгоритм:

1) звернутися до постачальника: можливо, сталася якась ненавмисна помилка, там визнають обгрунтованість скарги і вирішать проблему;

2) якщо ж нічого не вирішилося протягом 30 календарних днів, слід звернутися до НКРЕКУ зі скаргою про проведення позапланового контролю і врегулювання питання (подробиці — на сайті регулятора).

Самі винні

І останній, напевно, найголовніший бар'єр на шляху зміни постачальника — інертність самих споживачів. Незважаючи на те що в ЗМІ та мережі повно рекомендацій і пояснень, як вибрати і укласти договір з новим постачальником, багато хто ще не спромігся знайти цю інформацію і продовжує просто запитувати: "А як це зробити?" Або ж просто бояться це робити, оскільки не вірять, що зміни допоможуть заощадити гроші.

До речі, "ДС" публікувала докладну інструкцію для тих, хто хоче змінити постачальника.

    Реклама на dsnews.ua