• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Білорусь вводить ліцензування товарів з України

Білорусь запровадила режим індивідуального ліцензування на імпорт низки українських товарів: кондитерські вироби, туалетний папір і упаковка, меблі тощо

Реклама на dsnews.ua

Таке рішення прийняла Рада міністрів Білорусі від 26 травня. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України Тарас Качка, передає "ДС".

Також, за його словами, під ліцензування потрапили: шоколад, соки, пиво, плити ДСП і ДВП, шпалери, цегла, керамічна плитка, шкляні ампули, сільгосптехніка для сіяння та пральні машини

"Режим індивідуального ліцензування означає ручне управління ввезенням української продукції до Білорусі", — написав Качка у Facebook, назвавши такі дії Білорусі "необґрунтованими та дискримінаційними".

Він додав, що уряд проводить консультації з виробниками щодо усунення негативних наслідків дискримінаційних дій уряду Білорусі.

Рішення набере чинності через 10 днів після публікації і розраховане на 6 місяців.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Білорусь призупинила постачання бензину А-95 в Україну після того, як з 26 травня Україна припинила авіасполучення з Білоруссю через примусову посадку літака Ryanair в мінському аеропорту 23 травня. Тоді був затриманий засновник опозиційного білоруського Telegram-каналу Nexta, головний редактор ресурсу "Білорусь головного мозку" Роман Протасевич. Також українським авіакомпаніям і літакам заборонено виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua