• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Більше не зможу купувати згущонку": Качуру "жах проймає" від думки про санкції проти Білорусі

У "Слузі народу" вважають, що Україна в разі запровадження економічних санкцій проти Білорусі залишиться без якісних білоруських продуктів харчування, зокрема — згущеного молока

Олександр Качура
Олександр Качура
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в ефірі "Україна 24" народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура, передає "ДС".

"Мене від однієї думки про те, що я не зможу більше купувати свою улюблену білоруську згущонку, жах проймає... З приводу того, що у нас в економіці наступить колапс, усе подорожчає ... в першу чергу мене, звичайно ж, турбують продукти харчування, тому що білоруські продукти мають дуже високі стандарти", — сказав "слуга".

Депутат оцінив також можливу відмову від закупівель білоруської електроенергії: "Якщо говорити про енергетику, то не така вже велика частка була білоруської електроенергії в нашій системі, вона тільки для балансування. Тому ми повинні в першу чергу керуватися своїми інтересами, в тому числі економічними, але при цьому розуміти, які наші глобальні інтереси. Якщо пріоритет — європейський курс, потрібно робити все, щоб Україна його дотримувалася".

Нагадаємо, з 26 травня Україна повністю припиняє авіасполучення з Білоруссю через примусову посадку літака Ryanair в мінському аеропорту 23 травня, після чого був затриманий засновник опозиційного білоруського Телеграм-каналу Nexta, головний редактор ресурсу "Білорусь головного мозку" Роман Протасевич. Також українським авіакомпаніям і літакам буде заборонено виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua