• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Приватні авіакомпанії не отримають "карантинні" дотації з держбюджету, — Мінінфраструктури

Реклама на dsnews.ua

Державний бюджет України не передбачає можливості дотацій приватних авіакомпаній на період карантину

Про це розповів повідомив в інтервʼю агентству "Інтерфакс-Україна" заступник міністра інфраструктури Олег Ющенко, передає "ДС".

"Потрібно розуміти, що через карантин не тільки приватні авіакомпанії зазнали фінансових втрат. Матеріальної шкоди завдано всій авіагалузі України, і такий самий факт "має місце бути" і в авіагалузі інших країн. Бюджет України не передбачає можливості дотацій приватних авіакомпаній на період карантину. У цій ситуації в пріоритеті держави перебувають державні компанії з обслуговування повітряного простору та гарантування повітряної безпеки", — сказав він.

Заступник міністра також нагадав, що Мінінфраструктури на підставі наданих підтверджувальних документів авіакомпаній SkyUP, Windrose, "МАУ" та Azur Air Ukraine ініціювало перед Міністерством економіки компенсацію за виконання евакуаційних рейсів у розмірі 107 млн грн.

"Ці кошти має бути виділено з резервного фонду на підставі розпорядження Кабінету міністрів України. Зі свого боку Мінінфраструктури подало всі необхідні документи і розрахунки. Слово за Кабміном", — наголосив Ющенко.

Як писала "ДС", посол України в Хорватії Василь Кирилич анонсував відновлення авіасполучення з цією країною у жовтні.

    Реклама на dsnews.ua