• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Чистоту депозитів англійських компаній родини Суркісів у Приватбанку підтвердили американські аудитори, — адвокат

Висновки всесвітньовідомої компанії Alvarez & Marsal (США) однозначні: кошти англійських компаній родини Суркісів у Приватбанку мають легальне походження, гроші не мають жодного відношення до схеми виведення кредитних коштів Приватбанку

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив адвокат Ігоря Суркіса Ігор Алексєєв, посилаючись на фінальний документ, що є в його розпорядженні.

"Міжнародні аудитори фактично по молекулах проаналізували кожну фінансову операцію. Фахівцям компанії Alvarez & Marsal була надана інформація не тільки про те, звідки походять ці кошти, а й про те, куди і на що ці кошти витрачалися", – зазначив адвокат.

На думку Алексєєва, це безпрецедентна відкритість і транспарентність.

"На моє переконання, ви не знайдете в Україні подібних прикладів, коли фактично всю фінансову звітність вивертають і перевіряють кожну операцію до найменших дрібничок", – говорить він.

За словами юриста, висновки аудиту прості й однозначні – депозити мають легальне походження. Вони не мають жодного відношення до схем виведення кредитних коштів "Приватбанку".

"І це, підкреслюю, встановили міжнародні аудитори за результатами відповідного форензик розслідування. На сайті американської компанії ви можете знайти коротке резюме проведеного розслідування, і тих висновків, до яких вони дійшли", – резюмує Алексєєв.

    Реклама на dsnews.ua