• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Стало відомо, хто розробить економічну стратегію України на 2030 рік

Реклама на dsnews.ua

Близько 60 компаній і як мінімум 30 аналітичних центрів об'єдналися в Центр економічного відновлення, на базі якого будуть розробляти Національну економічну стратегію-2030

Про це йдеться в повідомленні одного зі співзасновників центру Андрія Длігача, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Центр економічного відновлення став платформою для уряду при розробці економічної стратегії України", — написав Длигач в Facebook за підсумками зустрічі топ-менеджерів і власників найбільших компаній з прем'єр-міністром Денисом Шмигалєм і главою НБУ Кирилом Шевченком, яка відбулася 14 серпня.

Згідно з інформацією на сайті Центру, платформа об'єднала 30 українських "мозкових центрів" та 60 представників бізнесу. Серед аналітичних центрів — Інститут економіки та прогнозування НАН України, Advanter Group, Разумков-центр, Український інститут майбутнього, Укрпромзовнішекспертиза, EasyBusiness.

Серед компаній до платформи приєдналися: Allseeds, "ArcelorMittal Кривий Ріг", енергохолдинг ДТЕК, "Енергомашспецсталь", "Інтерпайп", транспортно-експедиторська компанія "Лемтранс", "Метінвест", МХП, НАК "Нафтогаз", SmartEnergy, Galicia, дистриб'ютор сигарет "Тедіс Україна", група терміналів TIS, "Нібулон", Ukrlandfarming, UNIT, а також фармакологічна компанія "Дарниця".

За словами Длігача, на вересень заплановано початок публічної дискусії, в жовтні повинні з'явитися напрацювання, а в грудні — підсумковий документ і серія постанов уряду, проекти законів, а також державні цільові програми зі стартом в 2021 році для запуску фінансування.

"Платформа Центру — це відкрита можливість приєднатися до створення єдиної економічної візії. Ми отримаємо конкретні вектори розвитку, які узгоджені владою, бізнесом, громадськістю та експертним середовищем, регіональними елітами", — зазначив Андрій Длігач.

"Дорожню карту опублікуємо найближчим часом. Зараз збираємо союзників", — додав він.

    Реклама на dsnews.ua