• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Данилишин заявив про мару "говорящих соросят" і закликав піти "залишки" колишнього правління НБУ

Реклама на dsnews.ua

Голова Ради НБУ Богдан Данилишин заявив, що колишнє правління Нацбанку створило міф реформаторів і реформ у банківській сфері 2014-2020 років, і закликав піти "залишки" колишнього правління НБУ

Про це він написав у Facebook, коментуючи статтю Тетяни Унковської, інформує "ДС".

"Міф реформаторів, який створив для себе колишнє правління, повинен розвіятися, як і міф іншої країни після 2014 року. Це період втрачених можливостей. Ми втратили потенціал країни, а накрили її гаслами, замість стимулювання бізнесу — забезпечили стимулювання рівня олігархізації економіки, втрату інституційної спроможності управління через постійне цькування місцевих управлінських кадрів, формування неповноцінності і нездатності українців керувати розвитком господарства. Це призвело до залучення всякого роду радників, консультантів, міністрів — гастролерів, які за останні роки завдали шкоди більше ніж всі корупціонери разом узяті", — заявив Данилишин.

За його словами, "країну накриває привид "говорящих соросят", які поняття не мають про що говорять, але активно пропагують якісь фрази, які далі заводять у глухий кут".

Данилишин також разом з автором статті розкритикував правління НБУ за значний процентний дохід, який отримували банки по депозитних сертифікатах.

"З цим треба закінчувати. Треба щоб залишки колишнього Правління НБУ зрозуміли, що їх "реформ" вже досить, є кому вже їх здійснювати в особі нового голови НБУ, який повинен сформувати свою нову команду", — написав він.

Стаття доктора економічних наук Тетяни Унковськоі розвінчує міфи про реформи в банківській сфері 2014-2020 років. Міф...

Gepostet von Богдан Данилишин am Montag, 3. August 2020
    Реклама на dsnews.ua