• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Данія знову дозволила добудовувати "Північний потік-2": що змінилося

Реклама на dsnews.ua

Датська влада дозволила добудувати російський газопровід "Північний потік-2" з допомогою нових трубоукладальних суден

Про це йдеться в повідомленні прес-служби енергетичного регулятора Данії, передає "ДС".

Так, від особи Державного енергетичного агентства Данії (DEA) надано дозвіл компанії-оператору газопроводу Nord Stream 2 AG на продовження проєкту з використанням трубоукладальних суден з якірним позиціонуванням.

У DEA, у відповідь на запит Nord Stream 2 AG, вирішили внести зміни в умови використання трубоукладальних суден з динамічним позиціонуванням в дозволі на будівництво "Північного потоку-2".

При цьому здатне добудувати "Північний потік-2" судно раніше змінило власника.

Дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" на території Данії офіційний Копенгаген видав 30 жовтня 2019 року. Решта добудови проєкту проходить за межами зони, в якій не рекомендується використовувати кораблі з якірним позиціонуванням. Ця позиція пов'язана з ризиками, що виникли через раніше затоплені в акваторії запаси хімічної зброї.

Судна можуть працювати на незакінченій ділянці газопроводу на південно-схід від острова Борнхольм.

Як повідомляла "ДС", в листопаді минулого року Данія дала свою згоду на прокладку газопроводу "Північний потік-2".

Нагадаємо, Сенат США включив додаткові санкції проти "Північного потоку-2" в проєкт оборонного бюджету Сполучених Штатів.

На розгляд Сенату США був внесений законопроєкт "Про енергетичну безпеку Європи", що передбачає розширення санкцій щодо компаній, причетних до будівництва магістрального газопроводу "Північний потік-2".

Президент США Дональд Трамп розкритикував проєкт "Північний потік - 2", з-за якого Берлін, за його словами, платить Москві "мільярди доларів за новісінький газопровід".

    Реклама на dsnews.ua