• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Данія знову дозволила добудовувати "Північний потік-2": що змінилося

Реклама на dsnews.ua
Датська влада дозволила добудувати російський газопровід "Північний потік-2" з допомогою нових трубоукладальних судів

Про це йдеться в повідомленні прес-служби енергетичного регулятора Данії, передає "ДС".

Так, від особи Державного енергетичного агентства Данії (DEA) надано дозвіл компанії-оператора газопроводу "Nord Stream 2 AG" на продовження проекту з використанням трубоукладальних судів з якірним позиціонуванням.

У DEA, у відповідь на запит "Nord Stream 2 AG", вирішили внести зміни в умови використання трубоукладальних судів з динамічним позиціонуванням в дозволі на будівництво "Північного потоку 2".

При цьому здатне добудувати "Північний потік-2" судно раніше змінило власника.
Дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" на території Данії офіційний Копенгаген видав 30 жовтня 2019 року. Решта добудови проекту проходить за межами зони, в якій не рекомендується використовувати кораблі з якірним позиціонуванням. Ця позиція пов'язана з ризиками, що виникли за раніше затоплених в акваторії запасів хімічної зброї.

Суду можуть працювати на незакінченому ділянці газопроводу до південно-схід від острова Борнхольм.

Як повідомляла "ДС", в листопаді минулого року Данія дала свою згоду на прокладку газопроводу "Північний потік-2".

Нагадаємо, Сенат США включив додаткові санкції проти "Північного потоку-2" в проект оборонного бюджету Сполучених Штатів.

На розгляд Сенату США був внесений законопроект "Про енергетичну безпеку Європи", що передбачає розширення санкцій щодо компаній, причетних до будівництва магістрального газопроводу "Північний потік-2".

Президент США Дональд Трамп розкритикував проект "Північний потік - 2", з-за якого Берлін, за його словами, платить Москві "мільярди доларів за новісінький газопровід".

    Реклама на dsnews.ua