• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Дарниця" — найдорожчий бренд в українській фармацевтиці

Фармацевтична компанія "Дарниця" увійшла в першу трійку найдорожчих брендів України. Бренд "Дарниця" оцінено в $187,23 млн

Фармацевтична компанія "Дарниця"
Фармацевтична компанія "Дарниця"
Реклама на dsnews.ua

Відповідний рейтинг опублікував журнал "Кореспондент", передає "ДС".

Крім "Дарниці" в числі лідерів — компанії зі сфери телекомунікацій, рітейлу, продуктів харчування і логістики — "Київстар" ($ 225,48 млн), "Розетка" ($210,42 млн), "Моршинська" ($173,25 млн) і "Нова пошта" ($170,01 млн). Ще один український фармвиробник — "Фармак" ($94,09 млн) також увійшов до рейтингу, опинившись на 31 місці з 50.

Автори рейтингу відзначають, що головним показником в його складанні була довіра клієнтів до бренду.

"Українські компанії стали менш сприйнятливі до проблем в економіці, а в кризу лідери виграють в порівнянні з тими, хто їх наздоганяє. Тому що у важкі часи люди хочуть довіряти тим, кому вони несуть свої гроші. А довіра — це чи не ключова складова бренду, а отже, і його вартості. Найбільше зростання вартості брендів продемонструвала трійка лідерів — "Київстар", "Розетка" і "Дарниця". І не дивно: в саму верхівку рейтингу потрапляють саме ті компанії, для яких бренд і його сприйняття в суспільстві — не порожній звук", — відзначають автори рейтингу.

Вартість бренду "Дарниця" в порівнянні з торішнім рейтингом, зросла з $179,2 млн на 2020 року до $187,23 млн у нинішньому. "Фармак", навпаки, "просів": з $97,5 млн на 2020 року до $94,09 в нинішньому.

Нагадаємо, в глобальному рейтингу фармацевтичних компаній Pharma 1000 інвестиційного банку Torreya активи компанії оцінюються в $360 млн. Крім того, "Дарниця" першою з українських компаній стала членом всесвітньої організації з регуляторних питань RAPS — найбільшої в світі організації фахівців з регулювання в сфері охорони здоров'я і супутніх товарів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua