• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Демчишин домовився з нафтотрейдерами про зниження цін на бензин через два тижні

Реклама на dsnews.ua
Аналіз ціни можна буде провести тільки після завершення січня

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин і ключові нафтотрейдери України домовилися, що ціни на бензин і дизельне паливо повинні відреагувати на падіння вартості нафти протягом двох тижнів, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Ціни на світлі нафтопродукти повинні відреагувати на різке падіння нафти протягом наступних двох тижнів ... Про це домовилися сьогодні на нараді міністр енергетики Володимир Демчишин і ключові нафтотрейдери", - сказано в повідомленні Міненерговугілля.

У той же час, як відзначили в міністерстві, представники компаній, що постачають бензин і дизельне паливо, підкреслили, що аналіз ціни можна буде провести тільки після завершення січня, який завжди характеризується спадом продажів, а також після нових поставок імпортних нафтопродуктів.

"Нафтотрейдери звернули увагу на структуру ціни бензину, в якій податки і акциз займають більше половини вартості, тому зниження його ціни не може повністю відповідати цінової тенденції на нафту", - наголошується в повідомленні.

Глава Міненерговугілля Демчишин, згідно з повідомленням, підтримав ініціативу регулярно публікувати у відкритих джерелах індикативних цін на паливо та його структуру.

"Для цього створена постійно діюча консультаційно-аналітична група за участю Мінекономіки, ГФС, НБУ", - додали в міністерстві. Чергова зустріч планується в кінці наступного тижня.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua