• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Гроші люблять тишу": Шмигаль загадково відповів на питання про прогрес у співпраці з МВФ

Прем'єр Денис Шмигаль сказав, що Україна швидко трансформується і виконує ключові умови міжнародних фінансових організацій

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на відкритті Київського міжнародного економічного форуму-2021, передає "ДС".

"Україна сьогодні дуже швидко трансформується, і наші партнери навіть не завжди встигають за цими змінами. Частина нашого суспільства готова до змін, частина — ні, але потрібна дуже хороша координація з бізнесом, аби він відповідав темпу змін", — похвалився Шмигаль.

"Буквально сьогодні-завтра ми завершуємо роботу з МВФ щодо підготовки меморандуму про нашу подальшу співпрацю, — сказав прем'єр. — Також продовжуємо роботу з ЄБРР з питань подальшої співпраці".

"Ключове питання — чи виконує Україна основні ключові показники. Вона їх виконує, вона скорочує бюджетний дефіцит і контролює інфляцію, сказав прем'єр. Ми співпрацюємо з МВФ, у нас плідний діалог, але гроші люблять тишу, тому я не буду зараз говорити, на якій ми стадії. Але ми виконали всі вимоги МВФ, включаючи ті, які Україна не виконувала багато років. Діалог іде (з МВФ), і вони нас добре розуміють", — додав Шмигаль.

Він зазначив, що зараз криза змушує приймати рішення швидко, тому міжнародні фінансові організації часто не встигають за українською владою.

Зараз гарантований державний борг України — трохи більше 90 млрд доларів. Але Україна змінює його структуру, запевнив Шмигаль.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua