• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Дніпровський меткомбінат зупиняється: закінчився кокс і гроші

Реклама на dsnews.ua
На Дніпровському металургійному комбінаті запроваджується "гаряча" консервація технологічного обладнання

Зупинка основних агрегатів та устаткування комбінату сталася через припинення поставок коксу і значний дефіцит обігових коштів, повідомили "ДС" в прес-службі меткомбінату.

"Згідно наказу № 305 керівники структурних підрозділів на період простою зобов'язані забезпечити фіксацію простоїв агрегатів і обладнання з зазначенням часу початку і закінчення простою шляхом оформлення розпоряджень по підрозділам. Начальники структурних підрозділів зобов'язані провести безпечну зупинку обладнання та вжити заходів по забезпеченню його збереження після зупинки, а також забезпечити мінімальне споживання всіх видів енергоресурсів", - розповіли в прес-службі.

Зарплату працівникам комбінату при цьому обіцяють зберегти в розмірі 100% тарифної ставки (окладу). Однак на період вимушених простев, згідно з цим наказом, буде призупинено нарахування доплати за суміщення професій, розширення зони обслуговування, тимчасово відсутнього працівника, за керівництво бригадою, а також надбавок за високу професійну майстерність.

Також призупиняються тимчасові переклади працівників комбінату, навчання в робочий час та інші відволікання персоналу з збереженням середнього заробітку. Залучення підрядних організацій мінімізується.

"Буде посилено контроль за дотриманням пропускного режиму і активізована робота щодо запобігання спроб розкрадання майна комбінату", - заявили в прес-службі.

Як повідомляла "ДС", 27 лютого Донецький металургійний завод", що належить російському олігарху Віктору Нусенкісу, зупинив роботу єдиною діючою доменної печі. Це було зроблено через припинення поставок з контрольованою Києвом території залізорудної сировини внаслідок блокади.

    Реклама на dsnews.ua