• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

До кінця року встановлять більше 100 систем автоматичного зважування для захисту доріг "Великого будівництва"

До кінця року на ключових дорогах і мостах, відновлених у рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", планують встановити більше 100 систем автоматичної фіксації порушень габаритно-вагового контролю (WIM). Чималі штрафи спонукатимуть перевізників та вантажовідправників дотримуватися правил і запобігати руйнуванню доріг

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм. 

Згідно з постановою №00001 про адміністративне правопорушення за перевантаження транспортного засобу, відповідальність за порушення встановлених габаритно-вагових норм значно підвищено у залежності від розміру перевантаження: від 5% до 10% — 8 500 грн, від 10% до 20% — 17 000 грн, від 20% до 30 % — 34 000 грн, більше 30% — 51 000 грн. 

Автоматична фіксація порушень габаритно-вагового контролю запрацювала в Україні з 1 жовтня. Як розповів Найєм, перший автоматичний штраф за перевантаження був одразу максимальним – 51 тис. грн.  

"Вантажівка рухалась з перевищенням допустимої норми маси на вісь 39%. Це вкотре доводить, що функція контролю — ключова у питанні збереження об’єктів "Великого будівництва", — зазначив Мустафа Наєм. 

Система WIM (Weigh-in-Motion) надсилає дані про порушення в Центр обробки даних Державної служби України з безпеки на транспорті. Потім інспектор перевіряє дані, формує постанову про штраф та накладає електронний підпис. Після цього постанова з реквізитами на сплату автоматично надсилається порушникові. 

За словами заступника міністра інфраструктури, наразі повноцінно функціонують та збирають дані 52 WIM-комплексів по всій країні, до кінця року їх кількість буде подвоєна. Кінцева мета – покрити станціями головні транспортні артерії країни.  

"Руйнівний вплив на дорогу навіть від 25% перевантаження збільшується в три рази і дорівнює руху 70,5 тисяч (!) автомобілів. Кожен п’ятий кілометр зруйнованих доріг – це наслідок саме перевищенням допустимих вагових норм", — наголосив Мустафа Наєм. 

Він додав, що відповідальність за порушення будуть нести однаково як перевізник, так і вантажовідправник. Саме відправник вантажу є першою ланкою перевезень. 

Нагадаємо, у 2021 році в рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" планують відремонтувати та реконструювати 4,5 тисячі кілометрів державних доріг та 2 тисячі кілометрів місцевих. 

    Реклама на dsnews.ua