• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Домовилися про подальші кроки: Шмигаль відзвітував про результати роботи місії МВФ

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що з місією Міжнародного валютного фонду домовилися про наступні кроки з чітким розумінням результату

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні глави уряду в Facebook, передає "ДС".

"Продовжуємо конструктивну співпрацю з МВФ. Від імені уряду хочу подякувати команді місії Фонду, яка провела надзвичайну роботу", — зазначив він.

За його словами, з питань у сфері антикорупційного законодавства, енергетики, розвитку фінансового сектора та подальшої фіскальної консолідації триває конструктивний діалог.

"За час роботи віртуальної місії ми окреслили коло питань, за якими ми продовжуємо конструктивний діалог. Це питання в сферах антикорупційного законодавства, енергетики, розвитку фінансового сектора і подальшої фіскальної консолідації. З усіх цих питань уряд має чітке бачення змін, необхідних для отримання траншу за програмою Stand-by", — додав прем'єр.

Як писала "ДС", постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що місія Міжнародного валютного фонду завершила роботу в Україні. Сторони не змогли домовитися про перегляд програми Stand-by, за якою Україна мала отримати наступний транш.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua