• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

ДП "Бурштин України" виходить з кризи, - Володимир Чібісов

Єдине працююче державне підприємство з видобутку та переробки бурштину ДП "Бурштин України" починає перезавантаження

Володимир Чібісов
Володимир Чібісов
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив виконувач обовʼязків генерального директора компанії Володимир Чібісов.

За його словами, пандемія, багатомільйонна боргове навантаження і невирішені земельні питання не давали кампанії розвиватися, але завдяки заходам з оптимізації та підтримці держави компанія уже цього року може почати отримувати прибуток.

"Ми оптимізували технологічні процеси, завдяки роботі з борговим навантаженням, синергії з Державним агентством лісових ресурсів України, підтримки з боку глави Держгеонадр Романа Опімаха, голови фонду держмайна Дмитра Сенниченка і премʼєр-міністра України Дениса Шмигаля — компанія має всі шанси вже в цьому році вийти в прибуток", — зазначив Чібісов.

Також за словами керівника компанії, в ДП "Бурштин України" було проведено тендери на виконання робіт по пʼяти перспективних ділянках у межах дії спецдозволу на видобуток бурштину та було залучено відповідно три підрядники до виконання робіт.

"Окремо хочеться подякувати профільному парламентському комітету, який одноголосно підтримав доопрацьований проект закону №4187Д щодо довгоочікуваної реформи сфери користування надрами. Реалізація даної реформи — це суттєва підтримка вітчизняних галузей надрокористування та чітке врегулювання спірних екологічних питань", — підкреслив Чібісов.

Довідка. ДП "Бурштин України" було засноване 2006 року. Головний офіс компанії знаходиться в Рівному, а карʼєр видобування — в смт. Клесів. Керівником компанії є Володимир Чібісов, який виконує обовʼязки генерального директора відповідно до наказу Державної служби геології та надр України від 18.02.2020.

ДП "Бурштин України" є єдиним працюючим державним підприємством, яке володіє повним виробничим циклом з видобутку і переробки бурштину, а також власною роздрібною мережею для реалізації готових виробів. ДП "Бурштин України" виробляє з бурштину продукцію різноманітної кольорової гами — намиста, браслети, кулони, сережки, персні, ювелірні вироби з поєднанням бурштину та срібла, картини, ікони, панно, портрети, сувеніри, державну та рекламну символіку.

    Реклама на dsnews.ua