• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

DSnews.ua запрошує на круглий стіл про інформаційну безпеку компаній в умовах віддаленої роботи

"Ділова столиця" (DSnews.ua) проводить круглий стіл на тему "Інформбезпека на віддаленні: як захистити компанію"

Реклама на dsnews.ua

Захід відбудеться 18 листопада 2021 р., о 16:00, у режимі онлайн-трансляції на https://www.facebook.com/dsnews.ua.

Приєднуйтесь до нас тут: https://www.facebook.com/events/212005527722097/

Інформація завжди була цінним ресурсом. Але з того часу, як усі сфери життя, зокрема економіка та бізнес, перебудувалися з використанням інформаційних технологій, спроможність захистити цей ресурс від різних загроз набула критичного значення: інформаційна безпека стала необхідною частиною цифрової трансформації бізнесу.

З одного боку, бізнес починає довіряти цифровим технологіям дедалі відповідальніші операції і загалом значно ширше використовувати їхні можливості. Крім того, зміни, драйвером розвитку яких стала нещодавня криза через пандемію COVID-19, потребують, щоб інформація, зокрема й критично важлива, була доступна в потрібний час з будь-якого місця — неважливо, це офіс, домашнє робоче місце чи ноутбук, за яким ми працюємо в дорозі.

Але, з іншого боку, зловмисники використали цю ситуацію та помітно посилили активність.

У ролі потенційних жертв кіберзлочинців зненацька опинилися мільйони офісних працівників, переведених на віддалену роботу. Ця ситуація була незвичайною для IT-підрозділів більшості компаній, вона породила абсолютно нові виклики для кібербезпеки.

Українські підприємства загалом ще не достатньо перейняли найкращі світові практики із захисту інформації. І причина не в дорожнечі чи поганій доступності передових рішень, а в низькому рівні усвідомлення, наскільки це важливо. Які б правила захисту інформації не діяли на підприємстві, вони не дадуть результату, якщо їх не дотримуватися.  

Технічна сторона теж не завжди буває реалізована на належному рівні навіть за наявності відповідного бюджету. Результат — фінансові збитки, втрата інтелектуальної власності, а в найкритичніших випадках і повністю паралізована робота бізнесу.

Як правильно організувати роботу на віддаленому доступі, чи існують загальні правила для таких мереж, чи можуть вирішити всі питання комплексні рішення від провідних виробників — про це ми поговоримо в рамках нашого дискусійного клубу.

Експерти в галузі IT та корпоративної безпеки поділяться досвідом, ми розглянемо кілька прикладів порушень в організації віддаленого доступу, які призвели до сумних наслідків, та розповімо про заходи, які могли б захистити конфіденційність інформації — на рівні окремого бізнесу та на рівні держави.

До участі в круглому столі запрошені:

  • Олег Гокунь, Керівник корпоративного департаменту Lenovo в Україні.
  • Балашов Віталій Юрійович, керівник підрозділу інженерів з кібербезпеки, ЕРАМ Україна
  • Павло Ларьков, офіцер систем інформаційної безпеки холдингу BROCARD
  • Костянтин Корсун, засновник та перший керівник CERT-UA Partners, Symantec Corp., співзасновник та СОО у кібербезпековій компанії BSG (bsg.tech), громадський активіст, блогер
  • Андрій Кузміч, начальник Державного центру кіберзахисту Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
  • Сергій Розуменко, Security/ Risk Manager, Levi9 Technology Services
    Реклама на dsnews.ua