• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Колишній спецпредставник Держдепу Волкер знайшов нову роботу, пов'язану з Україною

Реклама на dsnews.ua

Колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер став незалежним членом ради директорів компанії BGS Rail — постачальника рішень для ж/д перевезень, що входить в групу Avia Solutions

Про це йдеться e повідомленні BGS Rail, передає "ДС" з посиланням на Центр транспортних стратегій.

Згідно з повідомленням, також з 1 вересня Волкер буде працювати радником голови і ради директорів материнської компанії Avia Solutions Group.

Як зазначили в компанії, присутність Волкера допоможе BGS Rail "домогтися успіху в розробці і реалізації планів зростання, які збільшать прямі іноземні інвестиції і буде сприяти створенню нових робочих місць на українському ринку", а також розширить глобальне охоплення Avia Solutions Group і зміцнить позиції BGS Rail на ринку.

ДОВІДКА: BGS Rail — українська дочірня компанія литовської Baltic Ground Services (BGS) — міжнародного постачальника наземного обслуговування, заправки літаків, логістичних послуг ADR, яка входить до складу Avia Solutions Group.

BGS працює в Литві, Латвії, Естонії, Польщі, Чехії, Німеччини, РФ і України (в аеропортах Бориспіль, Київ, Одеса і Львів). У 2018 році BGS отримала ліцензію, що дозволяє компанії надавати послуги з/д вантажоперевезень в Україні.

BGS Rail надає в довгострокову оренду піввагони, криті вагони і зерновози, призначені для перевезення вугілля, руди, щебеню, металопрокату, дерева, зерна тощо. З серпня 2020 року компанія також здійснює самостійне управління парком піввагонів.

Нагадаємо, Волкер покинув пост спецпредставника Держдепу США з питань України восени 2019 року.

    Реклама на dsnews.ua