• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Ексміністр закликав "друкувати гроші", щоб покращити ситуацію з COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Колишній міністр економіки Тимофій Милованов заявив про необхідність емісії грошей для фінансування компаній на час карантину. Це допоможе покращити ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції

Про це йдеться в заяві Милованова в ефірі "Свободи слова", передає "ДС" з посиланням на 24 канал.

"Я скажу те, що більшість економістів, які мене знають, будуть вважати неправильним і непопулярним. Потрібно закривати бізнеси і надавати їм фінансування, якого зараз не вистачає. По суті, це друк грошей", – заявив Милованов.

Ексміністр порекомендував подивитися на приклад урядів різних країн світу, зокрема США.

"Там зовсім інша ситуація, набагато сильніші інституції. Але подивіться на всі країни – у них шалені бюджетні дефіцити. Чому? Тому що вони підтримують економіку саме зараз", – наголосив колишній міністр.

Він вважає, що введення жорсткого карантину на невеликий період і фінансова підтримка бізнесу зможе врятувати ситуацію з поширенням COVID-19.

"Все одно доведеться підтримувати економіку пізніше. І ще більше людей перехворіє. Тобто я за радикальний карантин зараз і за радикальну підтримку", – уточнив Милованов. Однак додав: такі кроки мають бути цільовими та короткостроковими.

Нагадаємо, раніше ексміністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, президент Київської школи економіки Тимофій Милованов заявляв, що до березня 2021 року не може зайняти посаду голови Національного банку.

    Реклама на dsnews.ua