• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Експерт розповів про вплив інформаційних атак на ринок нерухомості

Реклама на dsnews.ua
У 2017 році пріоритетом для покупців нерухомості в столичному регіоні стануть об'єкти комплексної забудови

Таку думку висловив відомий експерт у сфері нерухомості Анатолій Топал, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

"У 2017 році затребуваними залишаться проекти, які розвиваються комплексно. Коли здається не один будинок, а розвивається мікрорайон, як комплексна забудова. Забудовник, який не запропонує своєму покупцеві розвинену інфраструктуру доріг, комунікацій, соціальних об'єктів і так далі, може бути в програші вже найближчим часом", - сказав Анатолій Топал.

Як і багато інші експерти, він відзначає збереження тенденції вибору потенційними покупцями не стільки безпосередньо київських об'єктів, скільки нерухомості в містах-сателітах столиці.

"Поки ще зберігається тенденція відходу покупця з Києва в найближчі передмістя. Особливо в ті населені пункти, де є гарне транспортне сполучення зі столицею. Якщо стоїть вибір купити однокімнатну "хрущовку" в Київі або "двушку" в новобудові в передмісті, багато покупців воліють передмістя", - акцентував увагу фахівець.

Не виключено, що подібний перекіс частково викликаний численними скандалами, якими характеризується ринок "первинки" в українській столиці. "По Києву, за офіційними даними, близько 72-75 житлових комплексів мають статус сумнівного будівництва. В основному - проблеми з документами", - підкреслив експерт.

При цьому відносно компаній, що спеціалізуються на будівництві житла виключно в передмісті, нерідко здійснюються інформаційні диверсії. Під час однієї з недавніх таких атак було задіяно і ім'я самого Анатолія Топала. Зокрема мова йде про використання нібито реальної цитати експерта в очорненні репутації компанії "Альянс Новобуд".

"Насамперед, хочу привітати компанію "Альянс Новобуд" з перемогою на конкурсі кращого будівельного проекту. Не хочу говорити конкретно про цю компанію, але на мою особисту думку, повторюся, майбутнє за тими компаніями, які виробляють інклюзивна розвиток територій. Тепер повторю свій коментар, який я давав представникам ЗМІ... Я відповів, що тим, хто ввів будинку в експлуатацію, хвилюватися нема чого, так як право власності в україні гарантується Конституцією. Ні назви компанії "Альянс Новобуд", ні інших компаній я не згадував. Тому я і кажу, що зараз проти сумлінних забудовників йде брудна інформаційна війна", - заявив Анатолій Топал.

    Реклама на dsnews.ua