• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

ERP-система на службі держави: Компанія "ОТІ" пропонує цифрову революцію

Щоб зробити прогресивний стрибок, Україні необхідно негайно впроваджувати повнофункціональний e-government, вважає Андрій Первушин, радник генерального директора ПрАТ "ОТІ" – компанії з 50-річним стажем на ринку інформаційних технологій

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтервʼю виданню BitukMedia.

"Суть електронної держави – автоматизація надання громадянам державних послуг: пільги, медицина, освіта, правовий захист, оформлення документів тощо, – сказав Андрій Первушин. – Ще у 2003 році наше підприємство успішно впроваджувало на замовлення КМДА автоматизовану систему реєстрації населення "Реєстр" у Києві. Це був впевнений крок до розвитку в Україні електронного документообігу та застосування IT-технологій у соціальній сфері державного управління, ключ до електронного урядування".

Сергій Мартиненко, керівник ERP-проєктів групи компаній Industrial Innovation Group, до якої входить "ОТІ", додає, що в розвинених країнах держоргани намагаються максимально використовувати революційні можливості компʼютерних технологій. Фактично вони виступають у ролі комерційних підприємств, основними функціями яких є створення сприятливих умов для населення.

"Оптимальним рішенням у цьому випадку може стати ERP-система (Enterprise Resource Planning) – організаційна стратегія інтеграції виробництва і операцій, управління трудовими ресурсами, фінансового менеджменту та управління активами, – говорить Сергій Мартиненко. – Використання ERP-систем уже давно стало запорукою успішної роботи будь-якого підприємства, але для державних структур подібні рішення носять інноваційний характер".

Industrial Innovation Group в особі української компанії "ОТІ" інвестує значні ресурси у створення інноваційних сервісів і додатків, підводячи функціонал ERP-систем до рівня вимог четвертої ери.

Компанія "ОТІ" цілеспрямовано створює інноваційну платформу для оперативного аналізу ситуації, прийняття управлінських рішень на основі актуальних даних, а не на судженнях. Фахівці "ОТІ" зосереджені на таких аспектах, як збір актуальних даних за допомогою IoT, інструменти зберігання й аналізу великих обсягів даних відповідно до концепції Big Data, штучний інтелект у процесах фінансового управління, виявлення ризиків, управління змінами і ланцюжками взаємодії.

Підприємство "ОТІ" є одним із лідерів ІТ-індустрії країни, із основним профілем — створення автоматизованих систем управління, інформаційних систем та систем масового обслуговування. Компанія "ОТІ" — головний розробник Державної інформаційної системи реєстрації фізичних осіб та їх документування (ДІС). Це один з ключових і найбільших проєктів, який дозволив закласти основи демографічного реєстру.

У рамках системи забезпечено випуск сучасних закордонних паспортів для українців, а також реалізовані інші найбільші державні програми з випуску документів, зокрема, електронних, ID-карт з використанням біометричних технологій.

Серед клієнтів компанії "ОТІ" – великі промислові підприємства, державні відомства та установи: АНТК ім. Антонова, ВО "Арсенал", Міністерство внутрішніх справ, Міністерство економіки, КМДА, Гідрометцентр, Siemens, Oracle, IBM.

ПрАТ "ОТІ" — лідер ринку інформаційних технологій України, компанія з 50-річною історією у сфері проєктування масштабних автоматизованих систем, державних національних реєстрів і баз даних із метою випуску національної електронної ідентифікаційної картки, електронного паспорту та інших документів високого рівня захисту, які посвідчують особу. Фахівці компанії брали безпосередню участь у вирішенні найважливіших загальнодержавних завдань, зокрема, оборонного значення.

    Реклама на dsnews.ua