• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ЄС дасть Україні майже 4 млн євро на модернізацію транспорту

Реклама на dsnews.ua
Проект розрахований до 2018 року, він буде сприяти гармонізації законодавства та модернізації транспорту України

Україна почала спільний з Європейським Союзом дворічний проект розвитку транспортної інфраструктури "Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії" з обсягом фінансування 3,74 млн євро, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Як повідомили в Урядовому офісі з питань європейської інтеграції, проект розрахований до 2018 року, він буде сприяти гармонізації законодавства та модернізації транспортного сектору України.

Фінансування відбувається в рамках технічної допомоги ЄС. "Допомога європейської сторони дозволить оновити Національну транспортну стратегію України, привести її у відповідність зі стандартами ЄС", - йдеться в повідомленні Урядового офісу.

Україна, в ході реалізації проекту, повинна адаптувати, імплементувати і застосувати п'ять пріоритетних директив і регламентів ЄС у транспортному секторі, підвищити кваліфікацію персоналу, зміцнити співпрацю з європейськими транспортними агентствами, забезпечити правове регулювання мультимодальних перевезень, підвищити прозорість і ефективність державного управління в транспортному секторі, наблизити політику, пов'язану з розвитком національної транспортної мережі, транспортної політики ЄС.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua