• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Ще три об'єкти "Укрспирту" будуть продані на аукціоні

Реклама на dsnews.ua

Фонд держмайна оголосив про проведення ще 3 аукціонів по приватизації об'єктів ДП "Укрспирт" — Довжоцького, Залозецького та Мартинівського місць здійснення діяльності та зберігання спирту

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Фонду, передає "ДС".

Онлайн аукціон приватизації Залозецького МПД відбудеться — 2 грудня, Довжоцького МПД — 3 грудня, а Мартинівського МПД — 4 грудня.

"Приватизація зазначених активів проходить в рамках демонополізації спиртової галузі та для створення ринку спирту на конкурсній основі.

Інвестування в спиртові активи через приватизацію — це можливість для їх майбутніх власників отримати ліцензію на право виробництво спирту, що стане для них суттєвою конкурентною перевагою на ринку", — додали у Фонді.

Як повідомляла "ДС", 15 жовтня з аукціону продали перший державний спиртзавод — Немирівський спиртзавод за 55,08 млн грн. Стартова ціна була 49,57 млн грн.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що на першому етапі приватизації на аукціони будуть виставлені 30 спиртових заводів, які входять до складу державного підприємства "Укрспирт".

    Реклама на dsnews.ua