• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Це прибуткова історія": Малюська розповів, скільки грошей принесли VIP-камери в СІЗО

Реклама на dsnews.ua

Глава Міністерства юстиції України Денис Малюська розповів про те, як з'явилася ідея створення платних камер у СІЗО, а також назвав суму, яку вдалося залучити до бюджету завдяки новій послузі

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Страна", передає "ДС".

Він зазначив, що попит на платні камери в СІЗО високий.

"Це прибуткова історія — вже назбирали в бюджет 710 тисяч грн. Спочатку ми планували зробити приватні СІЗО, навіть підготували проєкт постанови, усюди анонсували. Але на якомусь етапі зрозуміли, що це дуже довго, і під це треба міняти закон. Тоді стали думати, куди ще можна внести зміни по платних послугах. Вирішили зупинитися на платних камерах із поліпшеними умовами перебування", — розповів Малюська.

За його словами, одна з цілей цього проєкту — зменшити витрати бюджету.

"Це нам вдалося: з'явився додаткове джерело доходу. Той, хто сидить у платній камері СІЗО, платить не тільки за себе, а й за інших товаришів. Решта увʼязнених безкоштовно можуть сидіти в кращих камерах, які відремонтують за власний кошт із платних камер. Третя мета — це знайти гроші на ремонт інших камер", — додав Малюська.

Суму в 710 тисяч гривень вдалося зібрати за кілька місяців. 8 травня платні камери з'явилися в Києві, майже всі інші міста запустили платні камери в червні-липні.

"І у нас паралельно збільшується кількість ізоляторів, де є платні камери — зараз їх 21. Київ лідирує. Він почав раніше всіх і більше всіх назбирав. Більшу половину із загальної суми забезпечили СІЗО в Києві", — уточнив міністр юстиції.

    Реклама на dsnews.ua