• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Єврокомісія заблокувала експорт української курятини

Реклама на dsnews.ua
Європейська комісія відмовилася переглядати рішення про зупинення (ембарго) ввезення м'яса птиці з України в країни ЄС

Про це з посиланням на "джерела в уряді" сьогодні повідомила "Європейська правда", передає "ДС".

Видання нагадує, що Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів 23 січня повідомила про рішення ЄС призупинити ввезення з України м'яса птиці.

Рішення, ймовірно, було пов'язано із загибеллю птиці від грипу 18 січня на ПП "Хутір" у Вінницькій області. У відомстві запевнили, що станом на 23 січня вся наявна в епізоотичному вогнищі птах умерщвлена гуманним безкровним методом і спалена і почалося проведення дезінфекційних робіт.

29 січня в рамках Ради асоціації Україна-ЄС українська сторона переконувала європейських партнерів локалізувати заборона найближчими селами навколо виявлених вогнищ зараження.

"На цьому тижні в Брюсселі відбулося засідання Комітету головних ветеринарних інспекторів, на якому пропозиція про локалізацію було відхилено", - повідомило видання.

Нагадаємо, в березні 2019 року ооо єврокомСТЕГЕНЦЯ НЕ ЛЕТЯТЬ. ЯК БОЛЯЧЕ ВДАРИТЬ ПО УКРАЇНІ ЗАБОРОНА ЄС НА УКРАЇНСЬКУ ПТИЦЮ иссия досягла домовленості з Україною про зміну угоди про зону вільної торгівлі, що має на меті обмежити неконтрольований ввіз курятини в ЄС.

    Реклама на dsnews.ua