• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Євросоюз пообіцяв підтримати "шахтарську" реформу в Україні

Реклама на dsnews.ua
У представництві Європейського Союзу заявили про готовність підтримати Україну у проведенні реформи вугільної галузі

Про це йшлося під час першої зустрічі в. о. Міністра енергетики Ольги Буславець з головою представництва ЄС в Україні Матті Маасикасом, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу Міненерго.

Буславец розповіла, що, крім вирішення поточних проблем вугільної галузі, в міністерстві починають розробляти концепцію її реформування.

"У нас залишається стратегічна глобальне завдання - трансформувати і реформувати вугільну галузь, визначитися з подальшою долею державних вугледобувних підприємств. Найболючіше питання - реформування шахт "мономістах", населення яких повністю залежить від їх роботи. Ми повинні поставити інтереси людей на перше місце і забезпечити енергетичну безпеку країни. Ми хочемо використовувати досвід європейських та інших країн, яким вдалося успішно вирішити аналогічні проблеми", - заявила вона.

До цього Буславец додала, що зараз ідуть переговори щодо підтримки в цьому питанні з боку Німеччини, Світового банку та інших міжнародних партнерів.

У свою чергу Маасикас запевнив представників міністерства, що у представництві ЄС готові зустрічатися, обговорювати проблемні питання та надавати Україні підтримку для успішного проведення реформи.

    Реклама на dsnews.ua