• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Фірма Фірташа з окупованої бойовиками "ДНР" Горлівки відсудила у WOG 600 мільйонів

Господарський суд Волинської області задовольнив позов ПрАТ "Концерн Стирол" і постановив стягнути з ТОВ "ВОГ Трейдинг" 598 мільйонів гривень

Реклама на dsnews.ua

Згідно з судовими матеріалами, ця заборгованість виникла на підставі договору про надання безпроцентної фінансової допомоги на поворотній основі. Термін повернення фіндопомоги закінчувався 1 січня 2019 року, повідомляє "ДС" з посиланням на Finbalance.

1 липня 2020 року госпсуд Донецької області відмовився задовольнити позов "ВОГ Трейдінг" до "Концерну "Стирол" про визнання недійсним згаданого договору.

Відзначимо, що "Концерн Стирол" — це український виробник мінеральних добрив, який розташований в Горлівці Донецької області, яка окупована терористами "ДНР".

За даними держреєстру, кінцевий бенефіціар "Концерн Стирол" — Дмитро Фірташ, а власники "ВОГ Трейдінг" — Степан Івахів, Сергій Лагур, Роман і Софія Еремеевы (діти покійного народного депутата Ігоря Єремеєва), яким належить група "Континіум" (серед її активів — в т. ч. мережа АЗС WOG).

У 2018 році Group DF Дмитра Фірташа публічно заявляла про кредиторські вимоги до мережі WOG на $460 млн.

Разом з тим, в Group DF заперечували, що вона є міноритарним акціонером WOG. За даними ЗМІ, Фірташ отримав пакет акцій мережі у 2013 році в рамках погашення боргу WOG перед банком "Надра".

    Реклама на dsnews.ua