• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Фонд боротьби з COVID-19 "спорожнів" на 45 млрд гривень

Реклама на dsnews.ua

З "коронавірусного" фонду станом на 7 грудня використовували вже 45,4 мільярда гривень

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства фінансів, передає "ДС".

"Станом на 7 грудня 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 використано 45,4 млрд грн. З них на охорону здоров'я використано 12 млрд грн з 23,8 млрд грн виділених коштів, або 50%", — зазначено в повідомленні.

На закупівлю апаратів ШВЛ направлено 63 млн грн з передбачених 100 млн грн. На забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлю засобів індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров'я використали 1 млрд грн з виділених 4 мільярдів.

Зазначено, що на субвенцію місцевим бюджетам для забезпечення лікарень киснем витратили 1,5 млрд грн. На підвищення надбавок і доплат медичним працівникам направили 5,3 млрд грн з передбачених на ці цілі 6 млрд гривень.

Крім коштів фонду, заходи з протидії COVID-19 фінансуються і з інших джерел. За програмою медичних гарантій Національна служба здоров'я вже здійснила оплати установам охорони здоров'я на суму понад 10,6 млрд грн за послуги, пов'язані з лікуванням коронавірусної хвороби.

Станом на 3 грудня з коштів місцевих бюджетів витрачено 4,4 млрд грн на придбання товарів і послуг для запобігання поширенню коронавірусу.

Як писала "ДС", станом на 24 листопада з Фонду боротьби з COVID-19 використали 41 млрд грн, що становить 62% виділених коштів.

На засіданні 9 грудня бюджетний комітет Верховної Ради погодив перерозподіл додаткових 5,3 мільярда гривень з "коронавірусного" фонду на боротьбу з COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua