• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Газовики та нафтовики спільно працюватимуть над збільшенням видобутку

Асоціація газовидобувних компаній України стала асоційованим членом Всеукраїнського галузевого об’єднання "Федерація роботодавців нафтогазової галузі" та разом працюватимуть над розвитком газовидобувної галузі та нарощуванням видобутку газу

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на сайт Федерації.

За словами виконавчого директора Асоціації газовидобувних компаній України Артема Петренка, регуляторне середовище в сфері видобування потребує вдосконалення і компанії мають намір спільно над цим працювати, щоб забезпечити умови для нарощування видобутку.

"Ми раді приєднатися до найбільшого об’єднання нафтогазових підприємств України. Спільними зусиллями будемо й надалі працювати над важливими ініціативами для розвитку вітчизняного газовидобування. Мова йде про покращення регуляторного середовища, надання податкових стимулів для нафтогазовидобувного сектору, незмінність правил гри, залучення нових інвестицій та забезпечення енергетичної безпеки нашої держави", – зазначив Петренко.

Водночас голова Федерації роботодавців нафтогазової галузі Віталій Щербенко наголосив на тому, що Україна має хороший потенціал для подальшого розвитку газовидобутку і Федерація разом з АГКУ сприятимуть реформуванню видобувної галузі та спрощенню бюрократичних процедур, щоб забезпечити зростання видобутку, яке наблизить Україну до енергонезалежності.

"В вітчизняних надрах – сотні мільярдів кубометрів запасів, які можна та треба детально розвідати та розробляти. Початок видобутку на Чорноморському шельфі та Юзівській ділянці на суходолі дасть потужний імпульс нашій галузі та всій економіці. А сучасні технології з інтенсифікації видобутку допоможуть підтримувати існуючі родовища", – наголосив Щербенко.

Нагадаємо, ВГО "ФРНГ" — найбільше об’єднання нафтогазових підприємств України, що ставить за мету захист стратегічних інтересів та енергетичної незалежності України, залучає та акумулює якісну економічну, галузеву експертизу, сприяє розвитку та впровадженню освітніх програм для підготовки фахівців нафтогазової галузі.

 АГКУ об’єднує 9 найбільших газовидобувних підприємств України державної та приватної форми власності. Спільно компанії Асоціації видобувають 93% українського газу, створюють понад 26 тисяч робочих місць та забезпечують 5% надходжень до державного бюджету.

    Реклама на dsnews.ua