• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Газові переговори в Брюсселі: В "Нафтогазі" повідомили, що Україна передала Росії

Реклама на dsnews.ua
Українська сторона передала Росії проект нового договору про транзит газу під час переговорів у Брюсселі

Про це прес-служба НАК "Нафтогаз України" повідомляє в Facebook, передає "ДС".

"Нафтогаз" зазначив, що "Газпром" вперше допустив можливість працювати за європейськими правилами з 1 січня 2020 року, якщо вони будуть в повній мірі впроваджені в Україні до кінця поточного року.

"В рамках цього процесу українська сторона представила учасникам переговорів майбутнього окремого оператора ГТС України, який передав російській стороні проект договору про взаємодію між операторами суміжних газотранспортних систем, а також стандартного договору на транспортування. Зі свого боку" Нафтогаз "передав росіянам дорожню карту дій для завершення відділення оператора ГТС (анбандлинг)", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, глава Міністерства енергетики та навколишнього середовища України Олексій Оржель зазначив, що "переговори були конструктивними, сторони чують одна одну".

Міністр енергетики Росії Олександр Новак також назвав тристоронні переговори "конструктивними вперше за багато років". На сьогоднішній зустрічі конкретні обсяги не обговорювалися, були порушені тільки правові питання, додав він.

    Реклама на dsnews.ua