• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Герус похвалився, що енергетика України пережила морози завдяки державі

На минулому тижні на ремонті перебувало 13 енергоблоків, проте українська енергетика змогла успішно пройти період сильних морозів в тому числі завдяки державній генерації

Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своєму Telegram-каналі народний депутат від "Слуги народу", голова парламентського Комітету з питань енергетики Андрій Герус, передає "ДС".

"Ще на минулому тижні, коли були морози -15С, у аварійних ремонтах знаходилося 13 енергоблоків. А сьогодні у аварійному ремонті лише один блок Славянськоі ТЕС, який дійсно проводить ремонтні роботи до кінця березня", — зазначив він.

За словами нардепа, повернення енергоблоків в робочий стан є спільною заслугою енергетичних компаній, учасників ринку, органів влади, ЗМІ, експертів і всіх небайдужих.

"Окремо хочу відзначити внесок державної генераціі у проходження надскладного зимового періоду. Центренерго запустив енергоблоки на газу, Укргідроенерго у лютому виробило е/е на 30% вище планових показників, а Енергоатом достроково завершив ремонти та включив у роботу 2 блоки: ХАЕС-2 та РАЕС-1", — додав він.

Як повідомляла "ДС", раніше в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко заявив, що причиною кризи в енергетиці стали економічні чинники, перш за все дефіцит коштів на енергоринку.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua