• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Гіоргі Іукурідзе: У нас немає конкурентів, у нас є колеги по ринку

Співзасновник Shabo про проблеми і перспективи українського виноробства
Реклама на dsnews.ua

- Shabo - одна з найвідоміших українських виноробних компаній. На цьому ринку дуже серйозне суперництво. Як Shabo вдається витримувати конкуренцію?

- Ми, звичайно, з азартом ставимося до своєї справи, але при цьому вино - продукт, який по-іншому має і виробника, і споживача. Тому на нашому внутрішньому українському ринку я не бачу конкурентів, я бачу колег. А якщо говорити строго з боку бізнесу, то у винному сегменті для українського виробника конкурентом в першу чергу є імпорт. Тому, на мій погляд, наша головна задача з українськими виробниками не конкурувати між собою, а показати споживачу, що українське вино не просто гідний продукт, а привід для гордості.

- Таке ставлення допомагає вести бізнес?

- Світова практика підтверджує, що, об'єднуючись задля спільної мети, виходить досягти набагато більших результатів, ніж поодинці. Ви інвестуєте людський, тимчасової і грошовий ресурс у креативний процес, а не распыляетесь на військові дії. На мій погляд, таке ставлення допомагає і в бізнесі, і як життєва філософія в цілому.

- Яке ключове відмінність виноробства від інших видів бізнесу?

- В першу чергу виноробство - це бізнес довжиною в життя. Скажу більше, це справа на життя цілих династій. Про сьогодення заробіток можуть замислюватися тільки покоління, наступні після тих, які висаджували виноград.

Крім того, виноробство - це абсолютно інша система планування. Спочатку ти прораховуєш, де висадити саджанці: досліджуєш грунт і вибираєш під неї сорт лози. Потім вирішуєш, як доглядати так, щоб сорт прижився з перспективою на десятиліття.

Реклама на dsnews.ua

Після цього слід планування виробництва вина. Тільки з третього врожаю можна зробити перше молоде вино. Через п'ять-сім років вийде вино рівня Reserve, і тільки після восьми-десяти років можна думати про високі винах. І то лише за умови, що зустрінуться безліч факторів: географічне положення, склад грунту, сорт лози, кліматичні умови. Тобто запрацює формула, яка називається терруар.

- У чому головні проблеми українського виноробства сьогодні?

- Їх насправді дуже багато. Одна з головних - відсутність державної стратегії позиціонування України як виноробної країни, притому що тут роблять вина більше 2 тис. років. Крім того, відсутність програм підтримки і розвитку малих виноробних господарств. Високий акцизний збір на деяку продукцію. І, звичайно, низький рівень довіри українців до вин українських виробників.

- Так скрізь у світі? Чи Україна могла б користуватися досвідом інших країн, щоб розвивати виноробство і отримувати від цього економічну вигоду?

- Інші країни більш комплементарні до вин своїх виробників. Акцизний збір мінімальний або взагалі відсутній. Приватні винні господарства дотуються державою, а не змушені викорчовувати виноградники і висаджувати ріпак. Споживання вина - це культурний код нації і продумані державні програми.

Зверніть увагу, 30-40 років тому ніхто не знав про американське, новозеландське або південноафриканське вино. Сьогодні ж завдяки сильній державної підтримки їх вина популярні в усьому світі. Ці країни використовують свої вина під час офіційних візитів, на глобальних прийомах, формують єдині національні стенди на міжнародних виставках. Все це дає зрозуміти оточуючим, що на ринок виходить нова виноробна країна. Все це дуже важливо і обов'язково в питаннях створення бренду українського вина. І ми маємо намір максимально сприяти розвитку цих інструментів в нашій країні.

    Реклама на dsnews.ua