• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Гроші насправді нічого не вартують. Бізнесмен розповів, чи варто боятись Україні емісії

Реклама на dsnews.ua

Гроші насправді нічого не вартують, вартує те, що можна за них купити

Таку заяву зробив Олег Бахматюк, власник групи компаній "Укрлендфармінг", в інтерв’ю Дмитру Гордону, повідомляє "ДС".

"Америці можна друкувати гроші, Японії можна друкувати гроші, Німеччині можна друкувати гроші, Європейському Союзу, а Україні не можна. А можна сказати, чому? Чому Україні не можна? Так, це може призвести до викривлення балансу. Для цього ми маємо з вами завести еквівалент. Бо що таке курс валюти? Це баланс між внутрішнім і зовнішнім попитом з елементами кон’юнктури", — сказав Бахматюк.

Він підкреслив, що Фонд, яким управляє Саудівська Аравія, – 800 мільярдів, фонд, яким управляє Китай, – 3.7 трильйони, Японія – 800 мільярдів, Корея – 500 і це – "якісь несусвітні гроші".

"У них зараз стратегія вкладання в сировинні ресурси, які тепер важливі. Гроші насправді нічого не вартують. Це еквівалент. Вартує, що ти за це можеш купити. Ти маєш об’їхати цих всіх людей і запропонувати їм входження в інвестиції, в проєкти. Вони завтра за ці гроші куплять у два рази менше у одного, другого, третього, четвертого. Дай їм можливість брати участь у цьому процесі. А ти повинен гарантувати їм безпеку", — вважає бізнесмен.

    Реклама на dsnews.ua