• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Група ICU перерахувала 300 млн грн на підтримку України

ICU є одним з провідних платників податків на фінансовому ринку України — протягом 2022-2023 років група сплатила понад 330 млн грн податків та зборів до державного бюджету

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії, передає "ДС".

Там зазначили, що одним з найактивніших фінансових донорів у складі групи є банк "Авангард", який направив понад 127 млн грн благодійної допомоги на підтримку України.

Кошти групи ICU були направлені фандрейзинговій платформі United24 та найбільш авторитетним українським благодійним фондам. Завдяки цій підтримці були придбані ліки та медичне обладнання, техніка, евакуаційний транспорт, засоби для ліквідації наслідків російського теракту на Каховській ГЕС, відбудовані школи та укриття в них.

ICU є постійним партнером United24 та крім фінансування проєктів платформи, серед яких благодійний матч Game4Ukraine, збір "Допоможемо рятувальникам" та багато інших, підтримує її операційну діяльність.

На початку повномасштабної війни ICU першою запустила продаж військових облігацій, а з моменту старту продажу військових ОВДП у "Дії", кожна друга облігація там була придбана через ICU, зазначили в компанії.

Станом на кінець 2023 року портфель клієнтів ICU в ОВДП склав близько 16 млрд грн. Загалом за два роки з початку повномасштабного вторгнення, компанією було укладено угод за ОВДП на суму близько 130 млрд грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua