• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 39.8
Спецпроєкти

Хто той загадковий П, що кришує бурштинові оборудки

Джерела в МВС допомогли Depo.ua спробувати розшифрувати ребус від Арсена Авакова щодо таємничого депутата, який кришує незаконний видобуток бурштину
Фото: depo.ua
Фото: depo.ua
Реклама на dsnews.ua

Кілька днів тому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив у "Фейсбуці'про арешт спецгрупою МВС більше 2,5 тонн незаконно добутого бурштину в Рівненській області, упакованого для відправки за кордон. При цьому Арсен Борисович доповнив свій пост своєрідним ребусом.

"Ця велика, підготовлена операція МВС та ДФС з викриття та припинення дій найбільшої злочинної групи, що діє в Рівненській області та паразитує на незаконному видобутку бурштину. Буде продовження, з'являться прізвища - в минулому відомого одіозного депутата П., продажні правоохоронці та чиновники - ми свою роботу будемо робити", - написав Аваков.

Інших літер з прізвища таємничого П. Аваков не назвав і досі. Проте наші власні джерела в МВС доповнили ребус новими літерами з прізвища невловимого екс-нардепа -П, Р, О, Д, И та С. На Рівненщині жодного колишнього депутата, прізвище якого містило б всі перелічені букви ми так і не знайшли, але в сусідній Вінніцькій області кандидат на підозрюваного таки знайшовся.

Мова йде про нардепа минулого скликання Володимира Продивуса. Звісно, ми не можемо стверджувати, що він до чогось причетний і сподіваємося, що пан Продивус - найчесніша людина і жодного стосунку до кришування незаконного бурштинового бізнесу не має, а співпадіння літер - це лише збіг. А повідомлення деяких ЗМІ, що пан Продивус кримінальний авторитет - суцільний наклеп.

Як би там не було, але нагадаємо, що пан Продивус став відомим як голова Ради директорів корпорації "Прем'єр-Фінанс", що об'єднує 30 підприємств Вінницької області з харчової та переробної галузі промисловості, торгівлі та побутового обслуговування, фармації та юриспруденції. Найбільшим його бізнесом є корпорація "Мостобуд". Окрім бізнесу Продивус переймається і спортом - очолює Федерацію боксу України, є почесним президентом вінницького ФК "Нива" та в свій час очолював Вінницьку обласну федерацію футболу.

В парламент Продивус потрапив 2012 року як №56 в списку Партії регіонів. Як парламентар відзначився одним зі 148 депутатів, що підписали звернення до польського Сейму з проханням визнати геноцидом поляків дії УПА на Волині в 1942-1944 роках.

Реклама на dsnews.ua

Окрім цього вінницький спортсмен та бізнесмен був фігурантом і інших гучних скандалів, як то - роз'їзджання на елітному "Майбаху" з "ксивою" центрального апарату МВС та інших.

Що ж стосується нинішнього бурштинового скандалу, то джерела depo.ua також повідомили, що наразі МВС відтісняють від цієї справи, аби передати її до Служби безпеки України.

Depo.ua, Віталій Дяченко

    Реклама на dsnews.ua