• USD 27.4
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

В.о. голови "Укрзалізниці" пообіцяв підвищити робітникам зарплати

З 15 квітня АТ "Укрзалізниця" планує відновити п'ятиденний робочий тиждень для всіх залізничників

Потяг
Потяг
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив в.о. голови правління Іван Юрик "Укрзалізниці" на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

За його словами, в результаті діалогу з профспілками з 1 квітня компанія почне виплачувати всі відстрочені соціальні виплати співробітникам, а також збільшить на 25% розмір добових витрат на відрядження в межах України.

"У червні прогнозуємо стабілізацію фінансово-економічної ситуації та ініціюємо підвищення заробітних плат нашим співробітникам на 8%", — додав Юрик.

АТ "Укрзалізниця" з 1 липня 2020 року перевела на чотириденний робочий тиждень співробітників апаратів управлінь центрального офісу, регіональних філій і інженерно-технічних працівників.

19 березня стало відомо, що співробітники "Укрзалізниці" готуються через пів місяця провести масштабний страйк, який передбачає припинення всіх видів перевезень.

Керівництво Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia в соціальному діалозі з профспілками домовилися:❗з 15 квітня буде відновлено...

Posted by Ivan Yuryk on Thursday, March 25, 2021

Як повідомляла "ДС", 17 березня Кабінет міністрів підтримав дострокове припинення повноважень голови правління "Укрзалізниці" Володимира Жмака. Крім цього, міністрів зобов'язали надати інформацію про роботу підприємства з 2015 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua