• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Іпотека під 7%: стало відомо, коли видадуть перші кредити

Підписання перших договорів на отримання кредитів між банками і позичальниками в рамках державної програми "Доступна іпотека 7%" відбудеться 1 березня на платформі Всеукраїнського Форуму "Україна 30"

Перші кредити за програмою "Доступна іпотека 7%" видадуть 1 березня
Перші кредити за програмою "Доступна іпотека 7%" видадуть 1 березня
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Мінфіну, передає "ДС".

Відзначимо, перші сім українських банків 26 лютого підписали з Фондом розвитку підприємництва угоди про компенсацію з держбюджету частини кредитної ставки до рівня 7% річних.

Згідно з даними ПриватБанку, отримати кредит під 7% можна на покупку квартири або будинку, нормативна площа яких становить 50 кв. метрів загальної площі на одну людину або сімʼю з двох осіб та 20 кв. метрів на кожного наступного члена сімʼї.

Участь у програмі можуть взяти українці, середньомісячний дохід яких на кожного з членів сімʼї за останні шість місяців не перевищує десятикратного розміру середньої місячної заробітної плати у відповідному регіоні України.

Максимальний розмір такого кредиту обмежена сумою 2 млн грн, а вартість житла в іпотеку, не повинна перевищувати 2,5 млн грн. Отримати пільговий кредит на житло можна на термін до 20 років, а перший внесок позичальника повинен бути не менше 25% вартості житла.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua