• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

З-за поганої погоди порти в Україні практично зупинилися

Реклама на dsnews.ua
Роботи в портах сильно обмежені, окремі ділянки закриті для судноплавства

У зв'язку з важкими погодними умовами - дощем, вітром, поганою видимістю - практично всі основні порти України працюють з обмеженнями. Про це в понеділок, 18 січня, повідомили "ДС" в прес-службі Адміністрації морських портів України.

Зокрема, працюють з ограниченими Білгород-Дністровський, Одеський, Іллічівський, Усть-Дунайський, Ренійський, Ізмаїльський, Миколаївський, Херсонський порти, а також морські порти "Октябрьск" і "Південний".

У морських портах, в міру відповідності погодних умов виконуються вантажно-розвантажувальні роботи, ведеться вивантаження вагонів, складські роботи. Бузько-Дніпровський лиманський і Херсонський морський канал-закриті для проходу суден у зв'язку з сильним вітром (15-18 м/с). У той же час Бердянський і Маріупольський морські порти працюють у штатному режимі.

Як розповіли в Адміністрації портів, вся техніка, що знаходиться на балансі, задіяна в боротьбі зі стихією. Ведеться розчистка портів, трас, надається допомога органам місцевого самоврядування з прибирання міських вулиць.

"Всі морські порти, готові до роботи в умовах льодової кампанії. Буксири та інші судна портового флоту знаходяться в стані 15-хвилинної готовності для забезпечення безпеки мореплавства. Всього для забезпечення льодової кампанії в портах України до роботи готові 42 судна", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", із-за снігопадів було закрито рух на трасах в Миколаївській, Кіровоградській, Одеській та Дніпропетровській областях.

    Реклама на dsnews.ua