• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Кабмін схвалив закупівлю вакцин проти COVID-19 за кошти ЄІБ (ДОКУМЕНТ)

Кабінет міністрів ухвалив постанову щодо фінансування закупівлі вакцини проти COVID-19 за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку через спеціалізовану організацію Краун Ейджентс Лімітед (CROWN AGENTS LIMITED)

Кабмін
Кабмін
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить трансляція засідання уряду, передає "ДС".

Як зазначається пояснювальній записці до проєкту, CROWN AGENTS LIMITED вже визначена Кабміном як така, що здійснює закупівлю вакцини проти COVID-19, лікарських засобів та медичних виробів для вакцинації населення за бюджетні кошти.

Водночас у переліку кредитів від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проєктів передбачено 1,66 млрд гривень за програмою Міністерства охорони здоров’я.

Автори проєкту зазначають, що залучення CROWN AGENTS LIMITED, "яка вже спеціалізується на здійсненні закупівлі вакцини проти COVID-19 є ефективним та задовільним з позиції Європейського інвестиційного банку (викладеній в листі від 09.07.2021) для покращення організаційних процесів, розподілу ресурсів, врахування потенціалу та досвіду".

Розмір вартості послуг спеціалізованої організації становить орієнтовно 1% від вартості закупленої вакцини проти COVID-19, витрати на логістику плануються у розмірі від 0,7 до 3,3% від вартості закупленої вакцини проти COVID-19 (у залежності від потреби застосування холодового ланцюга з наднизькими температурами).

Документом передбачена можливість попередньої оплати на строк не більше 9 місяців за послуги, пов’язані із закупівлею вакцини проти COVID-19 за кредитні кошти у рамках спільного з ЄІБ проєкту "Програма розвитку муніципальної інфраструктури України".

Як писала "ДС", Міністерство охорони здоров’я планує закупівлю вакцини від COVID-19 для бустерної вакцинації населення України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua