• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Кабмін стандартизував вимоги до скрапленого газу

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів затвердив Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого (ГС) для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей

Відповідну постанову прийнято на засіданні уряду в середу 29 липня, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Як наголошується в пояснювальній записці до проєкту, на сьогодні в Україні відсутній нормативно-правовий документ, який визначає вимоги до газу скрапленого.

За даними Міненерго, це "призводить до недобросовісної практики використання скрапленого газу, призначеного для комунально-побутового споживання, для заправки автотранспортних засобів, що вводить в оману споживачів (користувачів) за його різні фізико-хімічні показники якості, ніж ГС для автомобільного транспорту".

Постанова встановлює єдині вимоги щодо показників якості ГС при їх виробництві та надання на ринку у відповідності з вимогами національних стандартів. Документом встановлюються вимоги до показників якості ГС для автомобільного транспорту, а також для комунально-побутового споживання та промислових цілей.

Постановою також вводиться необхідність проведення оцінки відповідності ГС, що вводиться в обіг або надається на ринку України, згідно з процедурою оцінки відповідності.

{"caption":""}

Як писала "ДС", раніше Кабінет міністрів в п'ятий раз відклав запуск ринку газу для побутових споживачів.

    Реклама на dsnews.ua