• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кабмін збільшив Фонд боротьби з COVID-19, який "схуд" на 45 млрд грн

Реклама на dsnews.ua

Уряд України перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені головним розпорядникам бюджетних коштів на 2020 рік, та збільшив видатки Фонду боротьби з COVID-19 на 6 млрд гривень

Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні Кабміну 14 грудня, передає "ДС" з посиланням на його пресслужбу.

"Із метою запобігання поширенню та подоланню негативних наслідків на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 виникла необхідність збільшення видатків Фонду боротьби з COVID-19 за рахунок економії коштів державного бюджету, що прогнозується до кінця 2020 року за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 36 головних розпорядників бюджетних коштів щодо скорочення видатків державного бюджету до кінця 2020 року, запропонували здійснити збалансований перерозподіл видатків загального фонду державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів на 2020 рік.

Також в уряді нагадали, що станом на 10 грудня 2020 року обсяг виділених коштів з Фонду за загальним фондом державного бюджету становить 66 млрд гривень, касові видатки – 45,5 млрд гривень.

    Реклама на dsnews.ua