• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Карантин вихідного дня: підприємців Ужгорода звільнили від сплати низки податків

Реклама на dsnews.ua

В Ужгороді у зв’язку з карантинними обмеженнями через поширення коронавірусу підприємців І та ІІ груп платників звільнили у грудні від сплати єдиного податку, земельного податку та за оренду комунального майна

Про прийняте рішення на позачерговій сесії міськради повідомив мер Ужгорода Богдан Андріїв на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Продовжуємо системну підтримку підприємців Ужгорода, яким украй складно вести діяльність у зв’язку з карантинними обмеженнями через поширення коронавірусу. Сьогодні на позачерговій сесії міськради прийняли рішення, яким на грудень звільняємо підприємців І та ІІ груп платників, котрим постановою уряду заборонено працювати, від сплати єдиного податку", — написав він.

Також, за словами Андріїва, малий та середній бізнес, діяльність якого зупинена постановою Кабміну, звільнено у грудні і від сплати земельного податку та за оренду комунального майна.

Крім того, до кінця карантину відновлено дію рішення міськради про звільнення від сплати за комунальне майно для літніх терас кафе та ресторанів. 

"Сподіваюся, ці рішення допоможуть нашим підприємцям "утриматися на плаву" в ці нелегкі для всього світу місяці пандемії", — зауважив мер. 

На останок на сесії прийняли звернення до Кабміну, "щоб розглянули можливість звільнити цю категорію підприємців від сплати єдиного соціального внеску – як за себе, так і за найманих працівників, а також продовжити дію постанови Кабміну щодо призначення та виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям І та ІІ групи платників єдиного податку". 

Нагадаємо, 11 листопада Кабмін ввів карантин вихідного дня в Україні з 14 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Львів, Тернопіль, Краматорськ, Словʼянськ Донецької області відмовилися вводити карантин. Також в Рівному вирішили не поспішати з карантином вихідного дня.

Крім того, петиція з вимогою скасувати карантин вихідного дня зʼявилася на сайті президента Володимира Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua