• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Компанія "ТЕДІС Україна" відзначена в "ТОП-100. Рейтинги найбільших"

29 березня журнал "ТОП-100. Рейтинги найбільших" опублікував рейтинг 25 кращих фінансових директорів України

Реклама на dsnews.ua

Фінальний список формувався на підставі оцінок експертного журі (70%) і редколегії (30%). Експерти оцінювали учасників за п'ятьма критеріями: репутація на ринку, ефективність, новаторське мислення, стратегічне планування та антикризове управління. Заступник генерального директора з фінансових питань "ТЕДІС Україна" Валентина Дячук зайняла 5-е місце в рейтингу.

У коментарі журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших" Валентина Дячук заявила, що в поточних умовах фінансовий директор не повинен замикатися в межах зони відповідальності свого департаменту, а бути бізнес-партнером для СЕО і власника компанії: "Зараз фінансовий директор не просто закриває профільні питання, а привносить своє бачення в стратегічний розвиток компанії".

Як повідомлялося раніше, за підсумками 2020 року компанія "ТЕДІС Україна" перерахувала в центральний і місцевий бюджети понад 1,4 млрд грн. податкових відрахувань, що на 5% більше, ніж роком раніше. З них 705,7 млн грн. становив роздрібний акциз з продажу тютюнових виробів.

    Реклама на dsnews.ua