• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Компанія SHERIFF заявила про атаки з боку експоліцейських: відповідальні встановлюються

Група компаній SHERIFF, яка спеціалізується на послугах приватної охорони, стала жертвою скоординованої атаки. Наразі правоохоронці встановлюють ланцюг відповідальних

Реклама на dsnews.ua

Про це засновник та член Advisory Board холдингу охоронних підприємств SHERIFF Дмитро Стрижов повідомив у матеріалі для Telegraf, передає "ДС".

Історія атаки на SHERIFF почалася після перемоги однієї з компаній групи на торгах в системі Prozorro — компанія виграла лот з надання послуг охорони одному з держпідприємств, запропонувавши найнижчу ціну, йдеться в матеріалі. До того послуги з охорони для держпідприємства, без конкуренції, надавала компанія "ВЕНБЕСТ-Охорона".

В лютому на компанію SHERIFF вийшло "розслідування" ГО "Національна Когорта" колишнього працівника МВС Сергія Владико, який теж є власником двох охоронних фірм. Після цього нардеп-мажоритарник від "Слуги народу" Микола Галушко направив серію звернень до правоохоронних органів, після чого на компанію в структурі SHERIFF відкрили 5 кримінальних проваджень — від Бюро економічної безпеки, від Державного бюро розслідувань і від нацполіції.

Нардеп Галушко теж у минулому працював у структурах Міністерства внутрішніх справ, а також володів охоронною компанією "Галід". 2023 ця компанія обʼєдналася з "ВЕНБЕСТ" підприємця і теж колишнього "міліціонера" Георгія Тупчія, який був конкурентом SHERIFF на торгах.

Засновник групи компанії SHERIFF Дмитро Стрижов запевняє, що він і його колеги будуть встановлювати відповідальних і домагатимуться покарання: "Наразі SHERIFF разом з юристами і правоохоронцями встановлює відповідальних за виконання цього "наїзду" на бізнес. Ми наголошуємо, що готові надавати будь-яку інформацію, що може зацікавити медіа, і яка може бути надана без порушення таємниці слідства.

Для нас важливо не просто захиститися від цих варварських дій, але й покарати всіх, хто не розуміє, як будувати відносини бізнесу з державою цивілізовано".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua