• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кремлівські маріонетки пообіцяли жителям Донбасу 70 тисяч робочих місць і ростовські зарплати

Так звана "влада ЛНР і ДНР" у межах програм соціально-економічного розвитку на 2022-2024 роки планує створити 70 тис. нових робочих місць

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в спільній заяві ватажків "ДНР" і "ЛНР", оприлюдненій сепаратистськими ресурсами 6 вересня, передає "ДС".

У тексті прийнятого ними «документа» сказано: «Реалізація програм соціально-економічного розвитку дозволить досягти низки показників, зокрема створити 70 000 нових робочих місць у "республіках" завдяки реалізації комплексних заходів підтримки підприємницького середовища».

Крім того, відзначено, що за вказаний період планується «підвищити показник валового внутрішнього продукту на душу населення на 75%».

Також ватажок "ДНР" Денис Пушилін пообіцяв жителям ОРДО ростовські зарплати.

«Ми не раз говорили про те, що нам необхідно вийти на рівень Ростовської області. У документі наводяться конкретні значення: збільшення середньої заробітної плати в цілому по економіці в 2,3 рази до 35 тис. руб. і підвищення середньої пенсії в 1,3 рази до 13,8 тис. рублів; середня заробітна плата бюджетників буде 29 тис. рублів», — пообіцяв Пушилін.

Нагадаємо, що "ДНР" і "ЛНР" оголосили про створення "єдиного економічного простору".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua