• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Криза, як можливість: Центри інформаційної підтримки бізнесу підтримують регіональний бізнес

Реклама на dsnews.ua

Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) працює з усіма регіонами України, сприяючи розвитку малого і середнього бізнесу шляхом надання доступу до ділових контактів і якісних консультацій

Так, Центри інформаційної підтримки бізнесу проводять велику кількість заходів від галузевих форумів, семінарів і тренінгів для представників бізнесу по всій Україні до індивідуальних консультацій, виходячи з секторальних і регіональних особливостей, пише LIGA.net.

Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) працює у всіх регіонах України, сприяючи розвитку малого і середнього бізнесу
Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) працює у всіх регіонах України, сприяючи розвитку малого і середнього бізнесу

Крім того, ЦІПБ, які до 2021 року діють за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business, надають підприємцям актуальну інформацію про можливості на ринку, в тому числі про грантові та кредитних програмах. Центри проводять і швидку бізнес-діагностику — консультації з експертами за 30 хвилин і індивідуальну консультацію за дві години відповідно.

Цінова політика мережі доступна для підприємців. Півгодинну консультацію надають безкоштовно, а вартість бізнес-консультацій залежить від потреби підприємства.

"Ми працюємо в регіонах. Знаємо і відчуваємо на власному досвіді чим живуть підприємці регіону. Пропонуємо різні формати співпраці, щоб кожен підприємець зміг отримати корисні та практичні відповіді на свої питання", — розповідає виконавчий директор мережі ЦІПБ Надія Лисецька.

За її словами, найбільш актуальними послугами зараз є консультації по впровадженню цифрових інструментів під час карантину.

"Підприємців, зокрема, цікавлять питання управління і взаємодії персоналу в режимі дистанційної роботи. Ключовими залишилися питання щодо антикризового маркетингу, інновацій та менеджменту", — зазначила Лисецька.

Голова Наглядової Ради мережі ЦІПБ Артем Ващиленко зазначив, що об'єднана мережа Центрів планує впровадження нових флагманських продуктів, запуск онлайн-тренінгів. Кожен центр планує проведення у 2021 році не менше трьох потужних і важливих заходів для свого регіону

Всього з 2017 року проведено понад 200 заходів для малого і середнього бізнесу і майже стільки ж тренінгів та секторальних програм, оброблено близько 6000 запитів від підприємців. У заходах і тренінгах взяло участь майже 25 000 учасників.

За час роботи ЦІПБ допомогли реалізувати успішні проєкти в найрізноманітніших сферах — машинобудування, легка промисловість, медичний туризм, сільське господарство, деревообробка та ін.

    Реклама на dsnews.ua